:: ضرورت حفظ فضای همدلی وصمیمیت درصندوق بازنشستگی کشوری

ضرورت حفظ فضای همدلی و صمیمت در صندوق بازنشستگی کشوری

مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري بر حفظ فضاي احترام، همدلي و صميميت در بخش هاي مختلف مجموعه صندوق تاکيد کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، محمود اسلاميان در همايش مديران ستادي و استاني صندوق بازنشستگي کشوري، اظهار داشت: علاقه مندم که فضاي همدلي، صميمت و احترام در بين کارکنان و مديران صندوق که بر خلاف فضاي پرحاشيه و بداخلاقي هاي موجود، ايجاد شده، حفظ شود. 
وي افزود: احترام، محبت را به همراه مي آورد و محبت نيز مشکلات را حل و فصل مي کند. شايد مشکلاتي وجود داشته باشد اما بايد با همدلي و برادري و قدم برداشتن در کنار هم از اين مشکلات عبور کنيم.
اسلاميان با بيان اينکه مجموعه صندوق بازنشستگي کشوري يک تيم است و دستاوردهاي مهم آن محصول کار تک تک اعضاي صندوق است، گفت: مديران بايد شکرگزار خدمت به بازنشستگان و حضور در صندوق باشند. اين نهاد بزرگ و حساس جامعه يک عبادگاه است که اگر مديران با همه وجود تلاش کنند از هر عبادت بالاتر است.
وي تصريح کرد: فضاي موجود در صندوق سبب ايجاد گشايش هايي در بخش هاي اقتصادي، سرمايه گذاري ها، خدمات فرهنگي و اجتماعي و ساير حوزه هاي کاري صندوق شده است که نتيجه اين گشايش ها به طور قطع به بازنشستگان باز مي گردد.
اسلاميان با تاکيد بر اينکه کشور با وجود همه فشارها با عزت از اين آزمون عبور کرده است، گفت: قطعا هر کشوري با چنين تحريم هاي سنگيني مواجه مي شد تاب نمي آورد و دچار فروپاشي مي شد اما ايران با عزت و افتخار از اين شرايط فاصله گرفته است. 
مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري بر نظارت مستمر و دقيق در بخش هاي مختلف تاکيد کرد و افزود: اگر نظارت و کنترل نباشد، ارائه خدمات همراه با رضايت نخواهد بود و تنها هزينه اي است که نتيجه مطلوب را به همراه ندارد. 
وي تصريح کرد: پرداخت مستقيم حقوق کار بزرگي بود که رضايت مندي بازنشستگان را به همراه داشت. صندوق در بخش هاي اقتصادي و سرمايه گذاري نيز قدم هاي بسيار ارزشمندي برداشته و در حوزه هاي ديگر نيز عملکرد خوبي دارد.
اسلاميان بهره وري در مديريت هاي استاني صندوق را در مقايسه با ساير دستگاه هاي استاني بالا عنوان کرد و گفت: آنچه انتظار صندوق در استان ها است، تعامل و ارتباط نزديک با ساير ادارات در استان ها و نمايندگان مجلس است که بايد مورد توجه مديران استاني صندوق قرار گيرد.
وي اختصاص جايگاهي به نماينده بازنشستگان در استانداري ها را يکي از برنامه هاي صندوق بازنشستگي کشوري عنوان و ابراز اميدواري کرد: با اجراي اين طرح که مورد موافقت معاون اول رئيس جمهور قرار گرفته، بتوان ضمن تکريم جايگاه بازنشستگان، از قطع ارتباط کامل اين عزيزان با بخش اداري استان ها جلوگيري شود. 
اسلاميان يکي از نيازهاي اصلي صندوق بازنشستگي کشوري را تکميل سيستم اطلاعات شاغلين عنوان کرد و افزود: صندوق ها مانند بانک ها در همه کشورهاي دنيا از يک پايه اقتصادي بهره مند هستند که در سازمان تامين اجتماعي اين اصل از گذشته وجود داشته، اما در صندوق بازنشستگي به دليل اينکه در هر دو طرف معادله، دولت حضور دارد، متکي به پول نفت است.
وي با اشاره به ۲۸ تصميم نادرست در مجلس و دولت در سنوات گذشته و تحميل بار مالي ناشي از آن به صندوق بازنشستگي کشوري، تصريح کرد: بيش از ۴۲۰ هزار ميليارد تومان بار مالي ناشي از اين تصميمات در چند دهه اخير است. در دو سال اخير تلاش شده تا به هر شکل ممکن در مقابل تصميمات، قانون گذاري ها و دستورالعمل هايي که بار مالي و هزينه هاي جديدي براي صندوق ايجاد مي کند، ايستادگي شود که خوشبختانه تاکنون اثربخش بوده است.

خبرنگار: سيد بهنام اخوت پور-95/9/18-منبع:www.cspf.irتعداد بازدید : 1556
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 11:07- 1399/3/8
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران