:: فضای رقابتی درصنایع غذایی الگویی برای سایرصنایع کشور

مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري گفت: فضاي رقابتي صنايع غذايي کشور مي تواند الگو و مدلي براي ساير صنايع باشد؛ چراکه اين فضا منجر به افزايش کيفيت، تنوع و قيمت رقابتي در محصولات مي شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري،محمود اسلاميان در نخستين همايش "امنيت غذا؛ سلامت و توسعه" که در مجتمع فرهنگي تلاش برگزار شد، اظهار داشت: در برخي صنايع، فضاي رقابتي وجود ندارد و اين امر باعث فاصله گرفتن توليدات صنعتي کشور از دنيا شده است، در صورتيکه رقابت، توسعه اقتصادي را به همراه دارد.
وي با بيان اينکه در حوزه صنايع غذايي کشور رقابت بالايي وجود دارد و نتيجه آن تنوع و کيفيت بالاي محصولات غذايي است، ادامه داد: بايد در توليد ساير محصولات صنعتي از فضاي رقابتي بهره مند شويم تا مردم توان انتخاب محصولات با کيفيت را داشته باشند.
اسلاميان اظهار داشت: مبناي رشد اقتصادي رقابت و خلاقيت است، بنابراين مردم در فضاي رقابتيِ همراه با نوآوري و تنوع محصولات، حداکثر بهره مندي را خواهند داشت. 
وي با اشاره به تشکيل هلدينگ‌هاي تخصصي در صندوق بازنشستگي کشوري، گفت: هلدينگ صنايع غذايي، کشاورزي و دارويي صندوق با تخصصي عمل کردن امانتدار سهامداران است.وي با تقدير از توليدکنندگان صنايع غذايي به ويژه محصولات لبني، بيان داشت: تنوع در محصولات غذايي موجب افزايش صادرات مي شود، همچنين بايد از تنوع در محصولات لبني براي تشويق کودکان به مصرف لبنيات استفاده شود.
خبرنگار: مينا شيرواني

تاریخ:1395/10/7

منبغ:www.cspf.ir


تعداد بازدید : 1477
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 15:02- 1398/12/5
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران