:: ازآیت الله هاشمی گذشت وهمدلی بیاموزیم

 

آيين يادبود رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام با حضور مديرعامل،اعضاي هيأت مديره، معاونين، مديران و کارکنان صندوق بازنشستگي کشوري برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، محمود اسلاميان، مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري در آيين يادبود آيت الله هاشمي رفسنجاني، رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام که پيش از ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور اعضاي هيات مديره، معاونين، مديران و کارکنان صندوق برگزار شد، تاکيد کرد: زنده ياد آيت الله هاشمي در طول عمر پربار خود، خدمات فراواني به انقلاب اسلامي و کشور کردند و رنج ها و مرارت هاي بسياري ديدند، اما با صبر مثال زدني و گذشت به راه خود ادامه دادند. 
وي با اشاره به نقش برجسته آيت الله هاشمي رفسنجاني در دوران سازندگي و پس از آن براي توسعه ايران اسلامي، گفت: آيت الله هاشمي، در زمان رياست جمهوري در سفر به استان چهارمحال و بختياري خاطره اي از سفر به کشور سوئيس براي مسوولان وقت تعريف کردند که در آن، شاهد بهره برداري اين کشور از آب هاي موجود براي توليد برق بودند. 
وي ادامه داد: توجه ايشان به صنعت و توسعه کشور، سبب ساخت و بهره برداري از سدهاي مهم و حياتي در منطقه و بسياري از سدهاي ديگر شد.
اسلاميان همچنين به تدبير رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلت نظام براي پايان جنگ تحميلي اشاره کرد و اظهار داشت: آيت الله هاشمي در شرايطي که کشور با آن روبرو بود، با گذشتن از خود، بحث پايان جنگ را مطرح کرد تا جلوي خسارت هاي بيشتر جنگ گرفته شود. 
اسلاميان مهم ترين ويژگي شخصيتي آيت الله هاشمي را گذشت و بخشش فراوان و صبر بر مشکلات عنوان کرد و افزود: همه ما بايد از مشي ايشان در زندگي و مسووليت ها استفاده کنيم. بايد اختلاف نظرها کنار گذاشته شود و همه در کنار يکديگر با همدلي و گذشت کار کنند. 
خبرنگار و عکاس: سيد بهنام اخوت پور

تاریخ:1395/10/22

منبع:www.cspf.irتعداد بازدید : 1601
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 14:42- 1398/12/5
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران