:: واگذاری سهام بیمه ملت به بازنشستگان کشوری ازهفته آینده

معاون سرمايه گذاري و امور اقتصادي صندوق بازنشستگي کشوري از واگذاري سهام بيمه ملت به بازنشستگان کشوري متقاضي، از شنبه هفته آينده خبر داد. 
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، محمود شهشهاني پور در گفت و گوي اختصاصي با خبرگزاري صدا و سيما با بيان اينکه سازمان بورس در روزهاي آتي به هريک از بازنشستگان متقاضي، کد سهامداري، اختصاص مي دهد، تاکيد کرد: به محض تحويل کد سهامداري به بازنشستگان کشوري، صندوق بازنشستگي کشوري بلافاصله از هفته آينده سهام بيمه ملت را در اختيار اين گروه از بازنشستگان قرار مي دهد. 
شهشهاني پور تعداد بازنشستگان متقاضي را که براي خريد سهام بيمه ملت ثبت نام کردند ۱۳۰ هزار نفر ذکر کرد و گفت: براساس برنامه هايي که از پيش اعلام شده بود، به هر يک از بازنشستگان کشوري متقاضي، حدود ۳۵۰۰ سهم واگذار مي شود. 
وي ارزش هرسهم را براي بازنشستگان متقاضي خريد سهام بيمه ملت ۲۰۲ تومان اعلام کرد و گفت: بر اين اساس، هر يک از بازنشستگان براي خريد اين تعداد سهم بايد ۷۰۰ هزارتومان پرداخت مي کردند که صندوق بازنشستگي کشوري اين مبلغ را به صورت وام قرض الحسنه در اختيار آنان قرار مي دهد. 
وي افزود: اقساط خريد سهام بيمه ملت در ۳۶ ماه و از سال آينده از حقوق بازنشستگان متقاضي کسر مي شود. بنابراين، هيچ قسطي در سال جاري از حقوق بازنشستگان بابت سهام بيمه ملت کسر نخواهد شد. 
معاون سرمايه گذاري و امور اقتصادي صندوق بازنشستگي کشوري با بيان اينکه بيمه ملت در چند سال اخير سودده ارزيابي شده است، گفت: علت خريد سهام اين شرکت درآمدهاي خوب و سودآوري آن بود. صندوق بازنشستگي کشوري براي بهبود معيشت همه بازنشستگان کشوري تلاش مي کند تا سبد سهام ويژه اي را براي آنان تدارک ببيند.

تاریخ :1395/11/5

منبع:www.cspf.ir


تعداد بازدید : 1836
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 22:15- 1399/4/24
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران