:: صدور بیمه نامه آتش سوزی بازنشستگان سهامداربیمه ملت آغاز شد

مديرعامل هلدينگ بانک، بيمه و سهام صندوق بازنشستگي کشوري از آغاز واگذاري بيمه آتش سوزي به بازنشستگان کشوري سهامدار بيمه ملت خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، محمود طهماسبي گفت: از آنجايي که در زمان واگذاري سهام بيمه ملت به ۱۳۰ هزار بازنشسته کشوري، اعلام شده بود که بيمه نامه آتش سوزي نيز از سوي بيمه ملت به اين عزيزان هديه داده مي شود، امکان صدور اين نوع بيمه نامه هم اکنون فراهم شده است. 
طهماسبي در ادامه تصريح کرد: بازنشستگان کشوري سهامدار بيمه ملت، مي توانند با مراجعه به سايت بيمه ملت به نشاني اينترنتي www.melat.ir و ثبت کد ملي و تاريخ تولد در بخش «صدور بيمه آتش سوزي ويژه بازنشستگان کشوري» نسبت به تکميل اطلاعات مورد نياز اقدام کنند. 
وي تاکيد کرد: پس از تکميل اين اطلاعات، ليست نزديک ترين شعب نمايندگي بيمه ملت به محل اقامت بازنشستگان در سايت اعلام مي شود و آن ها مي توانند با مراجعه به نمايندگي هاي اعلام شده، بيمه نامه آتش سوزي خود را به صورت رايگان دريافت کنند.
طهماسبي يادآور شد: اين بيمه نامه تنها براي بازنشستگاني که پيش از اين سهام بيمه ملت را خريداري کردند صادر مي شود. لازم است اين دسته از عزيزان بازنشسته، حتماً برگه سهامداري بيمه ملت خود را که از سايت صندوق بازنشستگي کشوري به نشاني cspf.ir چاپ گرفته شده، همراه داشته باشند.
مديرعامل هلدينگ بانک، بيمه و سهام صندوق بازنشستگي کشوري همچنين با اشاره به کسر از حقوق بازنشستگان سهامدار بيمه ملت، گفت: قرار شده کسر مبلغ ۲۰ هزار تومان از حقوق ۱۳۰ هزار بازنشسته کشوري، براي خريد سهام بيمه ملت، به جاي فروردين از تيرماه امسال اجرايي شود.

خبرنگار: سيد بهنام اخوت پور

منبع:www.cspf.ir


تعداد بازدید : 2664
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 09:42- 1398/12/9
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران