:: خصوصی سازی چاره اصلی برای مقابله بافساد استمديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري گفت: براي مقابله با فساد چاره اي جز خصوصي سازي نداريم. 
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، به نقل از خبرگزاري مهر، محمود اسلاميان در نشست هم انديشي مديران  با تشکل ها و اتحاديه ها گفت: چاره اي جز خصوصي سازي براي مقابله با فساد وجود ندارد. اگر خصوصي سازي به درستي انجام شود، ثبات اقتصادي و ثبات مديريت در کشور افزايش پيدا کرده و فساد به صفر مي رسد.
اسلاميان يادآور شد: روسيه نيز هدف خود را از اجراي خصوصي سازي ثبات و ايجاد اشتغال اعلام و تاکيد کرده بود که هدف از خصوصي‌سازي کسب در آمد و پول نيست. 
وي با تاکيد بر اينکه دولت يازدهم همواره به دنبال واگذاري امور به بخش خصوصي است، اظهار داشت: به دوستان تشکل هاي غيردولتي اعلام مي کنم که دولت تصميم جدي براي اجراي خصوصي سازي دارد. بايد دقت داشته باشيم که هر کسي در مزايده اي برنده مي شود از آن حمايت کنيم. 
وي تاکيد کرد: در تمام دنيا اهليت خريدار جزء اصول است و نبايد اجازه داده شود تا فردي کارخانه اي را خريده و به جاي فعال کردن وتوليد، زمين آنرا قطعه قطعه کرده و به فروش رساند و بد نامي آن براي بخش خصوصي باقي بماند.
منبع:www.cspf.ir


تعداد بازدید : 1615
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 14:45- 1398/12/5
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران