:: تعداد خودروهای اقساطی دوبرابرشد

با همکاري و مساعدت شرکت ايران خودرو و تامين اعتبار لازم، امکان خريد خودروي قسطي در مرحله اول، براي ۲ هزار نفر از بازنشستگان کشوري فراهم شد. 
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، با تلاش اين صندوق و تامين اعتبار لازم و همچنين همکاري شرکت ايران خودرو، امکان خريد خودروي قسطي در مرحله اول، براي ۲ هزار نفر از بازنشستگان کشوري فراهم شده است. 
از آنجايي که در مراسم قرعه کشي خريد خودروي قسطي بازنشستگان کشوري، از ميان ۴۴ هزار بازنشسته متقاضي، علاوه بر يک هزار نفر برنده اصلي، سه هزار نفر نيز همزمان به عنوان جايگزين و نفرات ذخيره مشخص شده بودند، بنابراين، در اين مرحله علاوه بر يک هزار بازنشسته کشوري برنده اصلي قرعه کشي، براي يک هزار نفر بعدي نيز اين امکان فراهم شده است تا نسبت به خريد خودروي قسطي اقدام کنند. 
به اين ترتيب، براي هر دو هزار نفر بازنشسته کشوري که به عنوان برندگان قرعه کشي خريد خودروي قسطي مشخص شده اند، پس از اطلاع رساني از طريق پيامک، از روز دوشنبه ۱۵ آبان ماه تا ۲۷ آبان ماه مي توانند با در دست داشتن برگه معرفي نامه پرينت گرفته شده از سايت صندوق و همچنين کارت ملي به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه کرده و براي خريد خودرو اقدام کنند.
خبرنگار: سيد بهنام اخوت پور
منبع:www.cspf.irتعداد بازدید : 1875
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 03:09- 1399/7/7
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران