:: مراجعه برندگان قرعه کشی به نمایندگی های ایران خودرو

بازنشستگان برنده قرعه کشي مرحله اول خريد خودروهاي قسطي، از امروز (۱۵ آبان ماه) به مدت ۱۲ روز مي توانند پس از دريافت «پرينت معرفي نامه» از سايت صندوق بازنشستگي کشوري و سایت هلدینگ و در دست داشتن «کارت ملي»، به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، با هماهنگي هاي انجام شده با شرکت ايران خودرو براي واگذاري ۲ هزار دستگاه خودروي قسطي به بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگي کشوري، متقاضياني که برنده قرعه کشي شده و براي آن ها پيامک ارسال شده بود، مي توانند از امروز (دوشنبه) ۱۵ آبان ماه تا ۲۷ آبان ماه با در دست داشتن پرينت معرفي نامه خود از سايت صندوق بازنشستگي کشوري به نشاني cspf.ir و سایت هلدینگ به نشانی cvpf.ir وکارت ملي به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه و مراحل بعدي خريد خودروي قسطي را تکميل کنند. 
چنانچه به هر دليلي برندگان قرعه کشي از ثبت نام نزد نمايندگي هاي مُجاز ايران خودرو منصرف شوند، در پايان مُهلت تعيين شده به تعداد اشخاص انصرافي، فرصت ثبت نام در اختيار اولويت هاي بعدي از همان استان يعني برندگان بعدي قرعه کشي قرار داده مي شود.
بازنشستگان کشوري که برنده قرعه کشي خريد خودروي قسطي شده اند، مي توانند از طريق تلفن هاي ۸۸۵۴۰۱۴۶ و ۸۸۵۴۰۱۴۷ پاسخ سوالات خود را دريافت کنند.

منبع:www.cspf.irتعداد بازدید : 2555
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 03:03- 1399/7/7
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران