:: کسراقساط سهام بیمه ملت از دو ماه آینده

مديرعامل هلدينگ بانک،بیمه و سهام صندوق بازنشستگي کشوري گفت: کسر اقساط ۲۰ هزار توماني سهام بيمه ملت از حقوق بازنشستگان سهام دار، از يک تا دو ماه آينده آغاز مي شود. 
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، محمود طهماسبي اظهار داشت: قرار بود تا مبلغ ۲۰ هزار تومان بابت خريد سهام بيمه ملت از حقوق بازنشستگان سهام دار از آبان ماه امسال آغاز شود، اما با توجه به تعداد سهام داران و تکميل نشدن اطلاعات بازنشستگان، تمام تلاش اين است که يکي دو ماه آينده اين فرآيند انجام شود.
طهماسبي با تاکيد بر اينکه تمامي بازنشستگاني که در اسفند ماه سال گذشته ثبت نام کردند سهام دريافت کرده اند، گفت: اين عزيزان مي توانند با مراجعه به سايت صندوق بازنشستگي کشوري به نشاني cspf.ir برگه اينترنتي سهام خود را دريافت کنند. 
وي يادآور شد: در حال حاضر همه اين افراد سهامدار بيمه ملت هستند و در سامانه سپرده گذاري مرکزي، سهام به نامشان ثبت شده است. 
طهماسبي از بازنشستگان سهام دار بيمه ملت خواست هرچه سريعتر با مراجعه به سايت بيمه ملت و دريافت بيمه آتش سوزي رايگان، اطلاعات بيمه نامه خود را تکميل کنند.
مديرعامل هلدينگ بانک، بیمه و سهام صندوق بازنشستگي کشوري همچنين از راه اندازي صندوق بازار گرداني بيمه ملت به عنوان دومين صندوق بازار گرداني مجموعه صندوق بازنشستگي کشوري خبر داد و گفت: کليه معاملات در اين صندوق و صندوق هايي که در آينده راه اندازي مي شود به صورت معاملات الگوريتمي است که از جديدترين نوع معاملات در بازار سرمايه است. 
خبرنگار: سيد بهنام اخوت پور
منبع:cspf.ir


تعداد بازدید : 2073
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 09:53- 1399/5/20
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران