:: كنترل ونظارت برتمامي فعاليت هاي صندوق بازنشستگي كشوري براساس مُرقانون

دادستان دیوان محاسبات کشور گفت: طرح ها و پروژه های در دست اجرا باید طبق فرآیند و روال قانونی و با طی کردن توجیهات زیست محیطی، اقتصادی و مالی اجرایی و عملیاتی شوند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، فیاض شجاعی در نشست مشترک با جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این مطلب اظهار داشت: یکی از دغدغه های موجود نسبت به فعالیت های اقتصادی صندوق ها، حرکت بر مدار قانون و اجرای صحیح و شفاف امور اقتصادی و مالی است. 
وی با ابراز خرسندی از تلاش ها و سیاست گذاری های تیم مدیریتی جدید صندوق بازنشستگی کشوری در زمینه شفافیت و خروج از بنگاه داری گفت: شفافیت در امور مالی و اقتصادی یکی از ارکان های مهم در ایجاد ساختار سالم و ضد فساد است که خوشبختانه با رویکرد صندوق بازنشستگی کشوری برای قانون مداری و شفافیت در همه امور، آینده روشنی قابل تصور است.
جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز در این نشست، حرکت برمدار قانون و شفاف سازی در تمامی حوزه های اجرایی و همچنین کنترل و نظارت مستمر بر بخش های اقتصادی با استفاده از فناوری های جدید و پیاده سازی روش های نوین را از اولویت های کاری صندوق بازنشستگی در سال جاری دانست.
وی در ادامه با تاکید بر الزام همه هلدینگ ها و شرکت های تابعه نسبت به اجرای برنامه های ۱۹ گانه اقتصادی صندوق گفت: این سیاست ها در جهت ایجاد ساختار ضد فساد، شفاف سازی فعالیت های شرکت ها و هلدینگ ها، خروج از بنگاه داری، حرکت به سمت سودآوری معقول و مناسب، برگزاری مجامع در زمان مقرر و اجرای تکالیف مجامع، انجام حسابرسی های داخلی و در نهایت حاکمیت شرکتی با جدیت پیگیری و اجرایی خواهد شد. 
تقی زاده اظهار داشت: حسابرسی داخلی شرکت های تابعه با سرعت و جدیت و البته با دقت و با استفاده از خبرگان این حوزه آغاز شده و تا پیش از برگزاری مجامع نتایج بدست آمده طی گزارش هایی اعلام می شود. 
وی افزود: قطعا ما بر هر نوع تخلف و فسادی در هرکجا که باشد و توسط هر فردی انجام شده باشد، برخورد جدی خواهیم کرد. 
تقي زاده درپايان تاكيدكرد: صیانت از اموال و دارایی های بازنشستگان وظیفه همگانی و قانونی همه مدیران و کارکنان صندوق بازنشستگی و شرکت های تابعه است.
منبع:www.cspf.irتعداد بازدید : 1420
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 18:06- 1399/5/19
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران