THC

111

:: مدیریت هزینه ها بامحوریت صرفه جویی اقتصادی - 1397/04/09

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به‌دستور رئیس جمهوری مبنی بر رعایت سیاست صرفه و صلاح در دستگاه‌های دولتی گفت: از ابتدای سال‌جاری در صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت‌های تابعه با رویکرد مدیریت هزینه‌ها تلاش کردیم برنامه‌ها و فعالیت‌ها به نحوی طراحی و اجرا شود که کم‌ترین هزینه و بیشترین بهره‌وری را داشته باشد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری جمشید تقی زاده با اشاره به تاکید رئیس جمهوری در نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت مبنی بر صرفه جویی همه جانبه، تاکید کرد: با توجه به تأکید رئیس جمهوری و به‌عنوان وظیفه‌ای ملی باید همه مدیران ارشد دولت در درون سازمان‌ها با رعایت صرفه جویی و پرهیز از مصارف غیرضروری، زمینه را برای تحقق فرمان رئیس جمهوری فراهم کنیم. 
وی ادامه داد: از ابتدای سال‌جاری در صندوق بازنشستگی و شرکت‌های تابعه با رویکرد مدیریت هزینه‌ها تلاش کردیم برنامه‌ها و فعالیت‌ها به نحوی طراحی و اجرا شود که کم‌ترین هزینه و بیشترین بهره‌وری را داشته باشد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بیان کرد: خوشبختانه در صندوق بازنشستگی کشوری با صدور دستور العملی فوری به تمامی بخش‌ها ابلاغ شد که کاهش هزینه‌های عمومی و سفرهای اضافی خارجی شرکت‌های تابعه و هلدینگ‌ها را در دستور کار خود قرار دهند. 
تقی زاده گفت: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: در زمینه خروج از بنگاه‌داری نیز صندوق اقدامات و برنامه‌های مناسبی را مدنظر دارد تا ضمن رسیدن به سودآوری بنگاه‌های اقتصادی، هزینه‌های خود را در این حوزه بشدت و تا حد توان کاهش دهد 
وی اضافه کرد: همچنین در کاهش مصرف انرژی همچون برق، آب، گاز و... در واحدهای تولیدی و صنعتی و حتی خدماتی، به‌گونه‌ای که بر کیفیت و استاندارد محصول نهایی لطمه وارد نکند، اقداماتی انجام خواهد شد.
منبع:cspf.ir


تعداد بازدید : 2254
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...