:: جهت گیری فعالیت های صندوق های بازنشستگی بررسی شد

نشست مشترک اعضای هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با هدف بررسی جهت‌گیری‌های فعالیت صندوق ها و بنگاه های اقتصادی تابعه آن ها برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در نشست مشترک اعضای هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی که روز جمعه (۸ تیرماه ۹۷) با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمد میدری معاون رفاه اجتماعی و علی سرزعیم معاون امور اقتصادی این وزارتخانه، جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذای تامین اجتماعی (شستا) و همچنین اعضای هیات مدیره این صندوق‌ها برگزار شد، جهت گیری‌ها و سیاست های کلان صندوق‌های بازنشستگی مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گزارشی از برنامه و سیاست های این صندوق در حوزه‌های بازنشستگی و بیمه ای، اقتصادی و سرمایه‌گذاری ارائه کرد. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز گزارشی از وضعیت منابع و مصارف این سازمان در حوزه‌های درمان، بیمه و سرمایه‌گذاری‌ها ارایه کرد.
تدوین استراتژی و راهبردهای مربوط به تعیین منابع و مصارف صندوق‌های بیمه‌ای و بازنشستگی و جهت گیری سرمایه‌گذاری ها در حوزه‌های روبه رشد ازجمله مهمترین محورهایی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
منبع:cspf..ir


تعداد بازدید : 1697
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 18:29- 1399/5/19
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران