THC

111

:: سود سهام سال ۹۶ بیمه ملت پرداخت می شود - 1397/07/02

سرپرست شرکت بیمه ملت گفت: سود سهام سهام‌داران حقیقی شرکت بیمه‌ ملت مربوط به دوره عملکرد سال ۱۳۹۶، از طریق سیستم بانکی پرداخت می‌شود. 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از بیمه ملت، حسن هاشمی با اعلام این خبر افزود: كليه اشخاص حقيقي كه در زمان برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت بیمه ملت (سهامی عام) در تاريخ ۲۶ تیرماه ۱۳۹۷ سهامدار اين شركت بوده‌اند، می‌توانند از ابتدای مهرماه تا ۲۸ اسفند ۹۷ نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام کنند. 
سرپرست بیمه ملت اظهار داشت: همچنین آن دسته از سهام‌داران حقیقی که برای دریافت سود سهام و حق تقدم استفاده نشده خود در سنوات گذشته اقدامی نکرده اند نیز می‌توانند سود خود را دریافت کنند. 
سرپرست بیمه ملت در خصوص «بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری» گفت: بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری که در سال ۱۳۹۵ و از طریق فراخوان صندوق، در زمره سهام‌داران این شرکت درآمده‌اند، سود سهام خود را با هماهنگی صندوق بازنشستگی کشوری، به صورت جداگانه «طی مهرماه سال جاری» در حساب‌های معرفی شده‌ خود، دریافت خواهند کرد. 
هاشمی درباره زمان پرداخت سود سهام مربوط به سهام‌داران حقوقي نیز بیان کرد: سود سهام این سهام‌داران، مطابق با قانون تجارت و قوانین مربوطه پرداخت خواهد شد.
گفتنی است، سود هر سهم بیمه ملت برای عملکرد سال ۱۳۹۶ از سوی این شرکت ۱۶۰ ریال اعلام شده که به احتساب تعداد ۳۵۰۰ سهم ارائه شده به بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری، سود سهام این عزیزان در مجموع ۵۶۰ هزار ریال خواهد بود.
منبع:cspf.ir


تعداد بازدید : 2818
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...