:: مسیر شفافیت را باید در وزارت کار هموار کنیم
        

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه باید در این وزارتخانه مسیر شفافیت را هموار کنیم گفت:در گام های بعدی معاملات و حقوق و دستمزد ها نیز شفاف سازی می شود. 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از خبرگزاری مهر، محمد شریعتمداری در نشست اصلاح نظام بنگاه داری با تاکید بر اینکه باید مسیر شفافیت را هموار کنیم عنوان کرد: هیچ باکی از مخالفت های مخالفین شفافیت نداریم و با اصلاح نواقص کار مسیر ایجاد شفافیت در این وزارتخانه با قاطعیت ادامه خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه هر کسی در این مسیر همراه نیست کنار برود و هیچ چیزی برای پنهان کردن از مردم نداریم، اظهار داشت: در گام های بعدی، معاملات و حقوق و دستمزد ها نیز شفاف سازی می شود؛ وقتی در معاملات اشکالی وجود نداشته باشد نباید از شفاف کردن آنها ابایی داشته باشیم.
شریعتمداری در خصوص خروج از بنگاه داری نیز گفت: به صراحت اعلام می کنم دولت هیچ چشم‌داشتی به اموال صندوق ها ندارد و اصرار برای خروج از بنگاه داری به این دلیل است که این شکل بنگاه داری با این حجم وسیع توسط این وزارتخانه به طور اصولی اشتباه است.
وی در ادامه گفت: با شناسایی تجربه های ناموفق از فروش بنگاه ها باید به گونه ای حرکت کرد که از تکرار اشتباهات اجتناب شود. باید یک ساختار و نهاد چابک و توانمند، با جدیت خروج از بنگاه داری را پیگیری کند.

منبع:cspf.ir

       

تعداد بازدید : 1195
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 19:02- 1399/5/19
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران