:: مدیرعامل جدید بیمه ملت معرفی شد


آیین تنفیذ حکم مدیرعامل شرکت بیمه ملت با حضور مدیرعامل هلدینگ بانک، بیمه و سهام صندوق بازنشستگی کشوری، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بیمه ملت برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، در ابتدای این مراسم محمود طهماسبی مدیرعامل هلدینگ بانک، بیمه و سهام صندوق بازنشستگی با اشاره به جایگاه بیمه ملت در صنعت بیمه و قدردانی از تلاش های صورت گرفته در این شرکت، خواستار تلاش مستمر و همدلی بیشتر میان مدیران و کارکنان در جهت نیل به اهداف عالیه بیمه ملت شد.
در ادامه، داود قاسم پور رئیس هیات مدیره بیمه ملت با بیان اینکه بیمه ملت به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه IT در کشور مطرح است، افزود: بر این اساس باید این سرآمدی را حفظ کرده و نسبت به ارتقاء جایگاه خود، تلاش بیشتری داشته باشد.
وی ضمن قدردانی از شبکه فروش فعال بیمه ملت که در چند ماه گذشته با وجود سرپرست، از مسیر رشد باز نایستادند، از زحمات دکتر ابراهیم پور تقدیر و تشکر کرد.
در بخش دیگری از این مراسم، علی صلاحی نژاد ضمن تشکر از اعتماد هیات مدیره برای انتخاب وی به عنوان مدیرعامل بیمه ملت اظهار داشت: فعالیت در صنعت بیمه در شرایط فعلی اقتصادی کشور و با وجود تحریم ها، نبود نقدینگی و همچنین ظهور تکنولوژی های جدید و تغییر سبک زندگی، کار بسیار پیچیده و مشکلی است.
وی با بیان اینکه دارایی اصلی نهادهای مالی و اقتصادی، منابع انسانی است، اضافه کرد: باید به توانایی و ظرفیت منابع انسانی، توجه ویژه ای داشته باشیم و خوشبختانه بدنه منابع انسانی بیمه ملت از این حیث، بسیار خوب و متخصص است و در این راستا، توسعه منابع انسانی در بخش ستادی و شبکه فروش در راس برنامه های شرکت خواهد بود.
مدیرعامل جدید بیمه ملت با اشاره به ضرورت حفظ و تقویت توانگری مالی شرکت تصریح کرد: اصلاح و بهبود وضعیت پرتفوی شرکت و همین طور افزایش سرمایه آن در آینده نزدیک در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی در ادامه بر توسعه بیمه های زندگی و تفکیک حساب بیمه های زندگی و غیرزندگی و ارائه صورت های مالی شرکت مطابق با استانداردIFRS در راستای افزایش شفافیت و پاسخگویی به سهامداران تاکید کرد و افزود: ساختار مدیریتی بیمه ملت نیاز به تقویت و به روزرسانی بر اساس برنامه های کوتاه مدت، بلند مدت و استراتژیک دارد و همه این اقدامات به منظور خلق ارزش برای سهامداران انجام می شود تا به سود قابل قبولی دست یابند.
صلاحی نژاد در پایان سخنانش از همه معاونین و مدیران خواست تا در راستای ارتقا و خلق ارزش افزوده برای بیمه ملت تمامی تلاش خود را به کار بگیرند.

منبع:cspf.irتعداد بازدید : 3869
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: دفتر یادگاری ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 01:37- 1399/5/17
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

آدرس : خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، شماره 251
تلفن تماس : +98 21 88 54 01 40 - 3            فکس : +98 21 88 53 01 00

               

 


تمامی حقوق این وب سایت برای هلدینگ بانک، بیمه و سهام محفوظ می باشد.
طراحی سایت و اجرا توسط شرکت پارس فناوران