THC

111

:: رونمایی از سامانه شفاف سازی اطلاعات صندوق بازنشستگی کشوری - 1397/12/07

سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری (BI) صندوق بازنشستگی کشوری با حضور رئیس جمهور رونمایی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور با حضور در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سامانه‌های شفافیت سازمان های تابعه این وزارتخانه بازدید و سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری (BI) صندوق بازنشستگی کشوری را رونمایی کرد.
جمشیدتقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم، با اشاره به ابعاد مختلف سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری این صندوق گفت: این سامانه تمام اطلاعات شرکت ها و هلدینک های تابعه را از طريق دسترسي آنلاين براي مديريت اقتصادي صندوق تجزيه و تحليل کرده و به تصميم گيري اقتصادي و بهينه کردن وضعيت شرکت ها کمک مي کند.
تقی زاده ادامه داد: همچنین می توان با استفاده از این سامانه هوشمند، می توان در زمينه فعاليت هاي بيمه اي، رفاهی و اقتصادي و همچنین تصميم گيرهاي کارشناسي با دقت نظر و اطلاعات کامل عمل کرد.
وی تاکید کرد: این صندوق در راستای سیاست شفاف سازی و پاسخگویی دولت دوازدهم و به منظور اجرای مدیریت بهینه و هوشمند بنگاه های اقتصادی و اتخاذ تصمیمات کارشناسی و منطقی این سامانه را طراحی و اجرایی کرده است.
به گفته وی، درمرحله نخست 40 شرکت تابعه صندوق بازنشستگی کشوری به سامانه هوش تجاری و شفافیت اطلاعات متصل می شوند.


تعداد بازدید : 2113
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...