THC

111

:: رونمایی از سامانه نظام پیشنهادات صندوق بازنشستگی کشوری با حضور معاون رئیس جمهور - 1399/07/08


به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری، حمیدرضا رضوانی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و تعالی سازمانی صندوق بازنشستگی کشوری و دبیر نظام پیشنهادهای این صندوق امروز (سه شنبه) در جریان رونمایی از سامانه نظام پیشنهادهای صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به ویژگی‌های این سامانه گفت: نخستین ویژگی این سامانه زیر پوشش قرار دادن تمامی ذینفعان کلیدی و تحت وب بودن آن است به این معنی که با حذف رویکرد داخل سازمانی، علاوه بر کارکنان صندوق بازنشستگی، تمامی کارکنان هلدینگ‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه آن ها در هر سطح، بازنشستگان و وظیفه بگیران مشترک صندوق و سایر ذینفعان نیز می توانند پیشنهاد خود را در این سامانه ثبت کنند.

وی با بیان اینکه این سامانه از امروز در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و در قسمت ارتباط با ذینفعان فعال شده است، گفت: برای کارکنان صندوق و هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه بر اساس کد ملی پروفایلی تعریف شده است که می توانند بر این اساس با ورود به سامانه پیشنهادهای خود را ثبت کنند.

رضوانی همچنین گفت: بازنشستگان و سایر ذینفعان صندوق بازنشستگی کشوری هم می توانند با مراجعه به سامانه نظام پیشنهادهای صندوق و در قسمت آبی رنگ بالای درگاه، با درج کد ملی پیشنهادهای خود را ثبت و پیگیری کنند.

وی افزود: پس از ثبت اولین پیشنهاد توسط فرد بازنشسته و ورود کد ملی، به صورت خودکار پروفایلی برای وی ایجاد شده و از آن پس می‌تواند بدون ثبت کد ملی ضمن مشاهده نتیجه پیشنهادهای گذشته خود نسبت به ثبت پیشنهاد جدید نیز اقدام کند.

رضوانی ویژگی دوم این نظام را چند دبیرخانه ای بودن با حفظ استقلال دبیرخانه های هلدینگ های تابعه عنوان کرد و گفت: در این سامانه یک دبیرخانه مرکزی و پنج دبیرخانه برای هلدینگ های تابعه صندوق بازنشستگی کشوری ایجاد شده است. سامانه به گونه‌ای طراحی شده که پیشنهادهای مربوط به هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه به صورت خودکار به دبیرخانه های هلدینگ‌ها ارجاع داده شده و پس از مشخص شدن نتیجه دوباره به دبیرخانه مرکزی جهت بررسی، پایش و ثبت نهایی ارجاع داده می شود.

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و تعالی سازمانی صندوق بازنشستگی کشوری، نظام پاداش‌دهی براساس مدل امتیازی در سامانه نظام پیشنهادهای این صندوق را سومین ویژگی و شاخصه این سامانه برشمرد و گفت: سبدی از مجموعه جوایز نقدی و غیرنقدی در این سامانه برای همه پیشنهاد دهندگان طراحی شده که براساس امتیازهای کسب شده در هر مرحله از ثبت پیشنهاد تا تایید و اجرای آن را شامل می‌شود.

رضوانی با بیان اینکه جداول امتیازدهی در سامانه قابل دسترس است، گفت: در نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای صندوق بازنشستگی کشوری همه افراد درگیر از پیشنهاددهنده تا دبیران و کارشناسان بررسی کننده و عوامل اجرایی در فرآیند امتیازدهی و جوایز دیده شده‌اند.
تعداد بازدید : 556
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...