THC

111

:: بازگشایی نماد ومدیر در تابلو معاملات/ استارت پر قدرت ومدیر برای توسعه سهم بازار - 1402/11/10


نماد ومدیر با پیگیری های صورت گرفته و رفع موانع قانونی در تابلو معاملات بورس بازگشایی شد. به گزارش روابط عمومی، نماد گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری( ومدیر) بعد از رفع موانع قانونی و تایید صلاحیت مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره توسط سازمان بورس و اوراق بهادار، بعد از حدود ۵ ماه بازگشایی شد.

گفتنی است نماد ومدیر در محدوده قیمت 500 تومانی امروز بازگشایی و در حال معامله در تابلو بورس و اوراق بهادار است. سید هادی ابطحی، مدیرعامل گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به بازگشایی نماد ومدیر بعد از چند ماه وقفه گفت: نماد ومدیر در شرایطی بعد از چند ماه با پیگیری تیم مدیریتی جدید و همراهی مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار، صندوق بازنشستگی کشوری و اعضای هیئت مدیره گروه مالی مجددا بازگشایی شد که با برنامه ریزی های صورت گرفته، توسعه فعالیت های کاری، ابلاغ ماموریت های جدید و همچنین ارتقا ظرفیت خدمت رسانی در شرکت های تابعه، افزایش قابل توجهی را در حجم معاملات و سهم بازار خود پیش بینی کرده است.

گفتنی است این نماد هم اکنون در گروه سرمایه‌گذاری‌ها و طبقه سایر واسطه‌های مالی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار در حال معامله است. لازم به ذکر است در حال حاضر ارزش بازار گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری(ومدیر) حدود ۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان است که با توجه به ارزش بازار و دارایی ها، سهم ومدیر از پتانسیل‌های بالایی برای رشد قیمت در آینده برخوردار است.

انتهای خبر/
تعداد بازدید : 531
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...